קבלן גבס


בשנים האחרונות עולה הביקוש לעבודות בגבס. עבודות אלה הופכות לפופולריות בזכות ייחודיותן והיופי שהן מעניקות לבית. אך לא ניתן לבצע עבודות גבס ללא קבלן גבס. אותו איש מקצוע מגיע לביתכם כדי לבחון את השטח ומפקח על עבודות הגבס כהלכה כל זמן שהן מתבצעות. מסיבה זו חשוב לבחור קבלן מקצועי המבצע עבודות גבס איכותיות על מנת להשיג את התוצאות המתאימות ביותר.

קבלן גבס – הסיבות שבגללן הקבלנים אוהבים לעבוד עם גבס

הגבס הוא אחד החומרים האהובים יותר על הקבלנים מכמה סיבות:

  • זמן עבודה קצר – כל קבלן גבס יגיד לכם שעבודה עם גבס היא אחד השיפוצים המהירים יותר הנמצאים בשוק. כך שאם יש צורך לשנות מעט את מראה הבית, כדאי לבחור בעבודות גבס שיכולות להיות מושלמות תוך זמן קצר.
  • ניתן לשינוי – כל הקמה של קיר או תבנית גבס נתונה לשינוי. כך שגם אם השיפוצניקים הקימו קיר גבס במקום בלתי מתאים, תוכלו לשנות את דעתכם, לשבור את הקיר ולהעביר אותו למקום אחר.
  • בידוד – הגבס הוא חומר מבודד בהשוואה למחיר הזול שלו, בייחוד אם מכניסים בין לוחות הקיר חומרים מבודדים דוגמת צמר סלעים. כך שלאחר שיפוץ גבס אתם יכולים להרגיש את ההפחתה ברעש המגיעה מבחוץ.
  • עלויות נמוכות – הגבס הוא חומר זול יחסית לחומרים אחרים, ועל כן הוא משתלם ללקוחות רבים.
  • גבס קל משקל – הגבס אינו כבד במיוחד, כך שהעובדים נהנים לעבוד עמו.

רוצים יעוץ לבחירת רובה?

הגבס המעוצב

הגבס אינו רק פרקטי אלא גם יפה. הוא מגיע במגוון רחב של טקסטורות ולכן מתאים לכל מי שמעוניין להגיע לתוצאות עיצוביות איכותיות. כמו כן, הגבס נוח לצביעה, כך שאם אתם כבר עורכים שיפוצים תוכלו לצבוע את הקירות בשלל צבעים. אם אתם הולכים על השינוי המרענן, כדאי להתאים את הצבעים בקפידה. כך למשל, המטבח שלכם יכול לקבל צבעים עליזים ונעימים כמו ירוק וצהוב, הסלון הסולידי נגיעות של אדום או בורדו ואילו חדר השינה הרגוע יכול לקבל צבעים מרגיעים כמו כחול או לבנדר. וכמובן, מי אמר שאינכם יכולים לצייר על הקירות ולהפתיע את האורחים עם יצירת אמנות מושלמת? מעבר לכך, הגבס גמיש מאוד וניתן ליצור בעזרתו מבנים שונים כמו מזנון גבס או כוורת גבס. נוסף על כך, רבים משלבים במזנון הגבס תאורה צבעונית בצבעי כחול, צהוב אותכלת לבחירה.

כמה זה יעלה בסופו של דבר?

מחיר עבודות הגבס משתנה בהתאם לעבודות שיש לבצע. קבלן גבס יציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות בפניכם כולל המחירים. הוספת קיר גבס, למשל, היא פעולה מורכבת שיכולה לעלות בין 180 ל-250 שקלים לכל מטר מרובע. אם מעוניינים להנמיך את תקרת הגבס כדי להוסיף מזגן, פעולת ההנמכה יכולה לעלות בין 190 ל-300 שקלים למטר מרובע. טווח מחירים אלה מקובל גם בעת התקנת תקרה אקוסטית העשויה מגבס, תקרה שנועדה לצורך איטום, לבלום רעשים ולבודד אותם כדי לאפשר לכם התנהלות נעימה יותר.

אתם בוחרים עם מי לעבוד

ידיו של קבלן גבס עמוסות בעבודה בייחוד בחודשי הקיץ החמים שבהם רבים מבקשים לערוך תיקונים לביתם. קבלנות גבס היא תחום מבוקש, ולכן עליכם למצוא את הקבלן המקצועי ביותר על מנת לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות. אל תהססו לבקש מהקבלן אישורים. אתם יכולים לפנות גם למשרד השיכון ולחפש את שמו של הקבלן ברשימה. כמו כן, תוכלו לאסוף המלצות ולהתרשם מעבודותיו הקודמות של הקבלן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *